Köögimööbli kokkupanek ja paigaldamine

Mööblikokkupanek pakub kvaliteetseid teenuseid köögimööbli kokkupanekuks ja paigaldamiseks. Kui olete otsustanud oma köögi uuendada, pöörduge meie poole professionaalse paigaldamise saamiseks.

Tagame teie mööbli kiire ja kvaliteetse tarnimise, kokkupaneku ja paigaldamise. Samuti aitame vana mööbli lammutamisel ja selle utiliseerimisel. Meie spetsialistid on kogenud professionaalid, kes suudavad köögimööbli paigaldamise/lammutamisega lihtsalt hakkama saada.

120
Edukalt kokku pandud kööke

Jelissei Levin – Projekitjuht

Miks valida meid oma köögi paigaldamiseks?

Uue köögimööbli valimisel soovib igaüks, et see kestaks kaua. Kvaliteetne paigaldamine mängib selles protsessis võtmerolli.

Iseseisev paigaldamine viib sageli rahuldust mittepakkuvate tulemusteni või võtab kaua aega. Inimesel pole alati vajalikke teadmisi, oskusi ja tööriistu. See võib kaasa tuua tarbetuid aja- ja närvikulutusi.

Kliendid, kes pöörduvad meie poole köögi paigaldamiseks, saavad kõrgtasemel teeninduse ja tulemuse. Meie spetsialistid uurivad hoolikalt juhendit, pakuvad kliendiga konsulteerides ettevaatlikult mööbli osi lahti ja alustavad tööd. Mööbli paigaldamine toimub täpselt vastavalt juhistele ja joonistele, tagades kõrge paigalduskvaliteedi. Meie kliendid võivad olla kindlad, et mööbel ei kahjustu paigaldamise käigus hooletute tegevuste tõttu.

Köögi paigalduse ja montaaži tellimiseks saatke lihtsalt päring allpool. Seejärel võtavad meie juhid teiega ühendust, et täpsustada üksikasju. Teenuse maksumus sõltub tööde mahust ja konstruktsiooni keerukusest.

    Saada päring

    Mööbli paigalduse ja montaaži hind sõltub keerukusest ja algab al. 90€

    Tutvuge meie poolt paigaldatud köögimööbli töödega