Lastemööbli paigaldamine

Mööblikokkupanek pakub kvaliteetseid teenuseid lastemööbli monteerimiseks ja paigaldamiseks. Kui olete otsustanud oma lastetoa uuendada, pöörduge kindlasti meie poole professionaalse paigalduse saamiseks.

Me garanteerime teie mööbli kiire ja kvaliteetse tarnimise, monteerimise ja paigaldamise. Samuti aitame vanema mööbli lammutamisel ja utiliseerimisel. Meie spetsialistid on kogenud professionaalid, kes saavad monteerida/lahti võtta lastemööblit ilma suurema vaevata.

100
Edukalt kokkupandud lastetube

Jelissei Levin – Projektijuht

Lasteõnne jaoks peale vanemate armastuse on vaja ka ilusat lastemööblit, mis on kindlalt kokku pandud!

Interjööri uuendades soovib iga vanem, et see kestaks kaua. Kvaliteetne paigaldamine mängib selles protsessis olulist rolli, eriti lastetoas, kus lapse ohutus on sama oluline. 3–6-aastased lapsed armastavad alati midagi mutrivõtme või kruvikeerajaga lahti keerata.

Samuti võib isetehtud paigaldus sageli viia rahuldustpakkuvate tulemusteni. Mitte igal inimesel pole vajalikke teadmisi, oskusi ja tööriistu. See võib olla üleliigne aja- ja närvisüsteemi kulu.

Kliendid, kes pöörduvad meie poole lastetuba paigaldama ja kokku panema, saavad nii esmaklassilist teenindust kui ka tulemust. Meie spetsialistid uurivad hoolikalt juhiseid, pakivad mööbli elemendid ettevaatlikult lahti ja hakkavad tööle. Lastemööbli paigaldamine toimub täpselt vastavalt juhistele ja joonistele, tagades kvaliteetse montaaži. Meie kliendid võivad olla kindlad, et mööbel ei kahjustu paigalduse käigus hooletu tegevuse tõttu.

Laste toa paigaldamise ja kokkupaneku tellimiseks saatke lihtsalt päring allpool oleva vormi kaudu. Pärast seda võtavad meie projektijuhid teiega ühendust, et üksikasju täpsustada. Teenuste maksumus sõltub töömahust ja konstruktsiooni keerukusest.

    Saada päring

    Mööbli paigalduse ja montaaži hind sõltub keerukusest ja algab al. 90€

    Tutvuge meie poolt paigaldatud lastetoa mööbli töödega.