Vannitoamööbli kokkupanek ja ühendamine

Mööblikokkupanek pakub kvaliteetseid teenuseid vannitoamööbli kokku panemiseks ja paigaldamiseks. Kui olete otsustanud oma vannitoa uuendada, pöörduge meie poole professionaalse nõustamise ja paigaldamise saamiseks.

Tagame teie mööbli kiire ja kvaliteetse kohaletoimetamise, kokkupaneku ja paigaldamise. Samuti aitame vana mööbli lammutamisel ja utiliseerimisel. Meie spetsialistid on kogenud professionaalid, kes suudavad hõlpsalt toime tulla vana vannitoamööbli paigaldamise/lammutamise ülesandega.

320
Edukalt kokkupandud vannitubasid

Jelissei Levin – Projekitjuht

Miks valida meid teie köögi paigaldamiseks?

Mööbel niisketes ruumides peab vastama teatud nõuetele, eelkõige olema vastupidav niiskusele ja agressiivsetele ainetega kokkupuutele. Seetõttu nõuavad vannitoa mööbli valik ja paigaldamine tõsist ja tähelepanelikku lähenemist.

Oluline on mitte ainult valida õigesti sisustuselemendid sellele erilisele ruumile, vaid ka teostada vannitoamööbli paigaldus, järgides kõiki norme ja reegleid.

Teostatud tööde kvaliteet mõjutab otse paigaldamise maksumust.

Spetsialistid soovitavad mööbli paigutamist optimaalsele kaugusele niisketest kohtadest, arvestades võimalikku vee sattumist esemete pinnale. Samuti on oluline vältida selle paigutamist liiga lähedale seinale, jättes vähemalt kolm sentimeetrit vahemikku. Ja see on vaid mõni nüanss…

Meie spetsialistid on kursis kõigi vajalike nüanssidega ja suudavad teid õigeaegselt nii mööbli valimisel kui ka õige paigaldamise korral konsulteerida.

Me monteerime:

  1. Kappid ja riiulid: Anname teile võimaluse korraldada vannitoa ruumi, tagades mugava hoiustamise esemetele ja tarvikutele.
  2. Peeglid ja sektsioonid: Aitame teil valida ja kokku panna peeglid ja kapid, mis täiendavad interjööri ja tagavad lisahoiu.
  3. Rätihoidjad ja tarvikud: Loome funktsionaalsed ja stiilsed lahendused teie vannitoa kasutusmugavuse tagamiseks.
  4. Sanitaartehnikat, dušid, segistid ja kraanid: Ühendame kogu vajaliku sanitaartehnikaga.

Mööbli paigalduse ja montaaži tellimiseks vannitoas saatke meile päring allpool asuva vormi kaudu. Meie projektijuhid võtavad teiega ühendust, et täpsustada üksikasju. Teenuste maksumus sõltub töömahust ja konstruktsiooni keerukusest.

    Saada päring

    Mööbli paigalduse ja montaaži hind sõltub keerukusest ja algab al. 90€

    Tutvuge meie vannitoa mööbli paigaldamise töödega