Privaatsuspoliitika

Privaatsus

Meie tegevus internetis vastab Euroopa Liidu ja Eesti Vabariigi õigusaktidele.

Andmete töötlemise eest vastutav

Isikuandmete töötlemise eest vastutab DE MÖÖBEL OÜ. Kõigis privaatsustingimustega seotud küsimustes saab DE MÖÖBEL OÜ vastata klientide küsimustele ja lisainfot. Privaatsustingimuste kohta küsimuste esitamiseks tuleb kliendil saata päring e-posti aadressile: [email protected].

Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebibrauseri sätetes on küpsised lubatud. Küpsiste kasutamise saab kasutaja oma seadmes välja lülitada või need kustutada, muutes vastavad brauseri sätted. Kui küpsiseid ei kasutata, võib veebisait töötada ebatäpselt.

Andmete anonüümne kogumine

Kogume ka anonüümseid andmeid, st andmeid, mida ei saa otse mingi isikuga seostada (sugu, vanus, keele-eelistused, asukoht). Samuti võime koguda andmeid külastajate tegevuste kohta meie veebisaidil. Neid andmeid kogutakse ja võib kasutada klientidele kasulikuima teabe pakkumiseks. Töödeldud andmed käsitletakse selles privaatsustingimuste poliitikas anonüümsetena.

Isikuandmete kasutamine ja säilitamine

Kogutud isikuandmeid kasutame teenuse pakkumiseks ja kohustuste täitmiseks kliendi ees.

Privaatsustingimustega nõustudes annab klient nõusoleku oma andmete automatiseeritud töötlemiseks. Saate alati oma nõusoleku tagasi võtta, saates päringu e-posti aadressile: [email protected]. Nõusoleku tagasivõtmine ei laiene andmete töötlemisele enne avalduse või tagasivõtmise esitamise hetke.

Isikuandmete kaitse

DE MÖÖBEL OÜ võtab kõik vajalikud ettevaatusabinõud (sh haldus-, tehnilised ja füüsilised meetmed), et kaitsta kliendi isikuandmeid. Andmete muutmiseks ja töötlemiseks on lubatud ainult volitatud isikutel.

Kui teil on kahtlusi, et teie isikuandmetega käideldakse sobimatult või on oht andmete lekkeks kolmandatele isikutele, teavitage meid sellest kohe. Ainult nii saame minimeerida võimalikku kahju.

Kliendil on õigus nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist, teavet andmete kasutamise ja andmete edastamise kohta talle või kolmandale osapoolele avalikult kättesaadavas vormis. Meil on õigus vastata sellistele päringutele 30 päeva jooksul.

Isikuandmete turvalisus

Kõiki kliendi isikuandmeid, mida kogutakse teenuse tellimise käigus DE MÖÖBEL OÜ veebisaidi kaudu, käsitletakse konfidentsiaalse teabena.

Privaatsustingimuste tingimused ja muudatused

Veebisaidi kasutamisel olete tutvunud tingimustega ja nõustunud nendega. Jätame endale õiguse teha üldiste privaatsustingimuste muudatusi, kuid teeme kõik endast oleneva, et hoida meie privaatsuspoliitikat teile meie veebisaidil kättesaadavana ja ajakohasena.